TeknoSoft Teknik Servis Takip Programı

Verimlilik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Yok
  • Version Yok
  • Dil Türkçe
  • Firma İndemsoft
TeknoSoft Teknik Servis Takip Programını kullanarak işlerinize kolaylık getirebilirsiniz.

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz TeknoSoft Teknik Servis Takip Programını kişisel bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Teknik servis hizmeti sunan şirketler için geliştirilmiş olan TeknoSoft Teknik Servis Takip Programı üzerinden aradığınız teknik servise anında hiç uğraşmadan ulaşabilirsiniz. Bir ürün aldıktan sonra o ürün hakkında bilgi ve destek almak için TeknoSoft Teknik Servis Takip Programını kullanabilirsiniz. 

Evinizi yeni bir ürün almak istiyorsunuz fakat bütçeniz kısıtlı mı? İkinci el ürünlere bakabilirsiniz. Karşınızda gördüğünüz TeknoSoft Teknik Servis Takip Programı uygulaması sizlere bu hizmeti de sunuyor. Uygulamayı bilgisayarınıza indirin ve ikinci el ürünlere de göz atma imkanını elde edin. Ev ile ilgili önemli işlerinizi bilgisayarlarınızdan halledebilirsiniz. Çoklu kullanım özelliği ile sizlere geniş bir ağ sistemi sunan bu kapsamlı destek uygulamasını sizde mobil cihazınıza ücret ödemeden indirebilirsiniz. Uygulamanın veritabanı ise Firebird SQL Server kullanılmıştır. 

Bu programı eğer iş için kullanıyorsanız müşterilerinizin daha önceden sizlere getirmiş oldukları eşyalarının kaydını yapabilir ve eşyalara yapılan işlemleri rapor haline getirebilirsiniz. Müşteri sizlere ilk olarak başvurduğunda bir kere sisteme kayıt yapmanız yeterli olacaktır daha sonraki işlemlerde kayıt almanıza gerek olmayacaktır. 

 

 

TeknoSoft Teknik Servis Takip Programı indir